Zamknięta – Otwarta Ząbkowska w lipcu i sierpniu

Otwarta Ząbkowska – impreza na ulicy

 

W trzeci i czwarty weekend lipca – 16-17.07.2016 oraz 23-24.07.2016 wystartuje kolejna, druga już edycja festiwalu Otwarta Ząbkowska – która paradoksalnie będzie w te dni zamknięta (dla ruchu samochodowego rzecz jasna).

Wydarzenie to jest częścią miejskiego Zintegrowanego Programu Rewitalizacji, a współtworzą je prascy amatorzy, artyści, knajpy z Ząbkowskiej, organizacje pozarządowe, Teatr Powszechny i Praski Koneser.

Poprzednia edycja, Otwarta Ząbkowska 2015 opisana jest tutaj.

W ramach Otwartej Ząbkowskiej zostanie wstrzymany ruch samochodowy

Mieszkańcom zwracamy uwagę, aby w tych dniach lepiej nie parkowali na odcinku między Targową a Brzeską (holowanie, mandaty – znam to z autopsji :)

Przez ten weekend ulica będzie deptakiem pełnym ludzi, foodtrucków i atrakcji – w podwórkach i bramach będzie kino, teatr, pracownia, klub poetycki, miejsca zabawy a przede wszystkim możliwość spotkania z innymi, ciekawymi ludźmi. Odbędą się liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych, plener miejski, koncerty (Fonetyka, Skadyktator, Loopus Duo), kapele jazzowe i inne.

W Barze Ząbkowskim odbędzie się wystawa. Będzie można kupić książki, winyle, przedmioty hand made i rozmaite dzieła młodych artystów.

Otwarta Ząbkowska 2016 Otwarta Ząbkowska 2016

Otwarta Ząbkowska będzie miała miejsce w każdy weekend wakacji, czyli:

  • 17-18 lipca

  • 23-24 lipca

  • 30-31 lipca

  • 6-7 sierpnia

  • 13-14 sierpnia

  • 20-21 sierpnia

Więcej informacji na www.otwartazabkowska.pl oraz na Facebuniu – facebook.com/OtwartaZabkowska

Z dnia by 4dmin jako Aktualnosci

Comments are closed.