Ząbkowska 5 się rozbudowuje

Zimą tego roku ruszyła nowa inwestycja – Ząbkowska 5

W starej kamienicy, w której mieściły się lokale “Po 2 Stronie Lustra“, “Skłot” oraz “Królicza Nora” właśnie trwa intensywny i gruntowny remont. Będzie też dobudówka.Ząbkowska 5 to “pół-studnia”, która niegdyś tętniła życiem – najpierw za sprawą legendarnej “Dziupli”, potem zaś dzięki trzem nieistniejącym już lokalom wymienionym powyżej. Historia i specyfika miejsca opisana jest w zakładce “Ząbkowska 5“, która do niedawna kojarzyła się z dobrą zabawą, głośną muzyką i oryginalnym klimatem.

Dziś praca w tym miejscu wre. Plany są niebosiężne – inwestycja, która ma być nowoczesna, a zarazem wpasowana w specyficzny klimat ul. Ząbkowskiej i Starej Pragi – rośnie z dnia na dzień.

Inwestor, Nordic Capital Management, to – jak czytamy na oficjalnej stronie:

…solidna, norweska spółka z 10 letnim doświadczeniem na rynku europejskim, specjalizująca się w renowacji i rewitalizacji starych i zapomnianych kamienic przywracając im blask i dawną świetność.

…Każdy stary budynek ma swoją własną historię, swój niepowtarzalny styl i charakter, swoją duszę…

Naszym celem jest zachowanie tych wszystkich cech, tworząc jednocześnie wygodne, bezpieczne i eleganckie apartamenty dla Was i Waszych rodzin. Ząbkowska 5 to właśnie takie miejsce! To adres gdzie nowoczesność oraz elegancja łączy się z duchem dawnej Warszawy.

Podwórko ma zostać ponownie zamknięte od frontu, tym samym powstanie klasyczna Praska “studnia” – rzecz jasna z zachowaną Kapliczką Maryjną w środku (czymże byłaby Praska Brama bez kapliczki??)

Do sprzedaży oddane zostaną lokale mieszkalne od ~30m2 do ~80m2 oraz 3 lokale usługowe.

Planowany termin zakończenia inwestycji nie jest póki co znany, ale więcej szczegółów oraz wizualizacje i plany mieszkań można obejrzeć na oficjalnej stronie www.zabkowska5.pl lub podyskutować na Facebookowym profilu Firmy.

Z dnia by 4dmin jako Aktualnosci

Comments are closed.