Święto Ząbkowskiej 2014 – KULmixTURA (aktualizacja)

Święto Ząbkowskiej 2014 – KULmixTURA nie odbędzie się.

 

!UWAGA!

Aktualizacja: Święto Ząbkowskiej, znane również jako “Dni Ząbkowskiej” albo Kulmixtura 2014 ODBĘDZIE SIĘ w sobotę, 27 września!

Niestety, ubiegłoroczne trendy podtrzymane a tegoroczne przypuszczenia potwierdziły się. Klumixtura, czyli Święto Ząbkowskiej 2014 nie odbędzie się…Wciąż trwające prace na budowie drugiej linii metra nie pozostawiały zbyt dużych złudzeń – resztę potwierdziła oficjalna odpowiedź z Urzędu Dzielnicy Praga Północ:

Odpowiadając na Pana maila, w imieniu Naczelnika Wydziału Kultury dla Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, uprzejmie informuję, że ze względu na trwającą budowę II linii metra w tym roku impreza „Praskie spotkania z kulturą” znana jako Święto Ząbkowskiej 2014 nie odbędzie się.

Mamy nadzieję, że w przyszłości po zakończeniu prac związanych z metrem impreza ta powróci do kalendarza naszych stałych wydarzeń kulturalnych. Jaki będzie jej charakter czy wielokulturowy jak to miało miejsce w przypadku KULmixTur w latach 2009-2011 to trudno nam się w chwili obecnej wypowiadać (to wszystko będzie zależało od decyzji władz dzielnicy, zapotrzebowania mieszkańców dzielnicy, ale też i środków pieniężnych jakimi będziemy dysponować).

Obecnie serdecznie zapraszamy na inne nasze wydarzenia kulturalne, już 11-05-2014 r. odbędzie się „IX Jarmark Floriański”,  8-06-2014 r. impreza „Bezpieczne Wakacje” w ramach cyklu „Praskie Lato”, który będzie trwał w niedziele od czerwca do sierpnia br., 27/28-06-2014 r. „Noc Pragi”. To tylko niektóre propozycje, więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie internetowej http://www.praga-pn.waw.pl/.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać – na zakończenie budowy, na pozytywne decyzje władz i…zapotrzebowanie mieszkańców. Choć z tym ostatnim chyba nie będzie problemu ;)

Jeśli nie wiesz o czym mowa, sprawdź jak bawiła się Ząbkowska w ubiegłych latach.

Z dnia by 4dmin jako Aktualnosci

One Response to Święto Ząbkowskiej 2014 – KULmixTURA (aktualizacja)

  1. Pingback: Święto Ząbkowskiej i Konesera 2014 jednak w sobotę, 26.09 | Praga Północ