Otwarta Ząbkowska – cykl imprez w weekendy lipca i sierpnia

Otwarta Ząbkowska – alternatywa dla Święta Ząbkowskiej? Niekoniecznie.

 

Cykl imprez odbywających się na Ząbkowskiej w 3 kolejne weekendy lipca i 2 weekendy w drugiej połowie sierpnia 2015 właśnie się rozpoczął. Jest dużo atrakcji, ulica zamknięta na odcinku między Brzeską a targową, knajpki otwarte do późna i dobra zabawa.

Jak czytamy na oficjalnym profilu Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy:

W ramach wchodzącego w fazę realizacji Zintegrowanego Programu Rewitalizacji na lata 2014-2022, rozpoczyna się na Pradze Północ cykl imprez pod wspólnym hasłem Otwarta Ząbkowska. Przez trzy kolejne weekendy lipca oraz dwa w drugiej połowie sierpnia, ulica Ząbkowska zamieniać się będzie w deptak na odcinku od Targowej do Brzeskiej.
Przestrzeń ulicy Ząbkowskiej zagarną dla siebie spacerowicze i prascy artyści oraz społecznicy. Program, jaki przygotowali powinien zachęcić starszych i młodszych oraz rodziny z dziećmi. Ten swoisty eksperyment jest nawiązaniem do Święta Ulicy Ząbkowskiej, które po czteroletniej przerwie spowodowanej budową metra, powróci na Pragę 19 września br. i będzie połączone z Nocą Pragi.

 

Więcej informacji na temat tego wydarzenia przeczytać można także na stronie Urzędu Miasta oraz na oficjalnej stronie przedsięwzięcia www.otwartazabkowska.pl

Sprawdź także kompletny program imprezy w poszczególnych weekendach.

Z dnia by 4dmin jako Aktualnosci

One Response to Otwarta Ząbkowska – cykl imprez w weekendy lipca i sierpnia

  1. Pingback: Otwarta Ząbkowska – 16-17 lipca 2016 – Święto Ząbkowskiej | Praga Północ