Otwarcie Google Campus Warsaw – start 23.11

Google Campus Warsaw, który ma swoją siedzibę w Praskim Koneserze rusza już 23 listopada!

Właśnie trwają przygotowania do oficjalnego otwarcia pierwszego w Polsce Campusu Google. Na terenie Konesera, gdzie będzie miał swoją siedzibę, rozstawione zostały namioty i cała “uzupełniająca baza eventowa”. Gra muzyka (głośna;), są food trucki, jest impreza. Tak właśnie zaczyna się historia tego – jakby nie było – wielkiego dla Pragi, Warszawy i w zasadzie całej Polski wydarzenia.

Jak pisaliśmy w pierwszej wzmiance o decyzji powstania Google Campus Warsaw, to 3 w Europie a 5 na świecie obiekt tego typu. Warszawa dołączyła do takich miast jak Londyn, Madryt, Tel Awiw i Seul, gdzie inwestycja ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Google Campus Warsaw

Strona Google Campus Warsaw funkcjonuje już od końca września pod adresem https://www.campus.co/warsaw/en

Aby dostać się na teren Google Campus Warsaw trzeba się najpierw zarejestrować. Można tego dokonać poprzez ten link.

Co tak właściwie dzieje się w Google Campus Warsaw?

Dlaczego warto się zarejestrować? Oczywiście zakładając że pasjonujesz się nowymi technologiami albo planujesz lub już odpalasz nowy biznes (startup), to właśnie w Google Campus znajdziesz nowe inspiracje, przestrzeń do pracy z darmowym wifi i kawiarnią na miejscu, zasięgniesz konsultacji wielu specjalistów czy weźmiesz udział w jednym z wielu szkoleń, kursów i burz mózgów, które będą tam miały miejsce regularnie.

Google Campus Warszawa

W Londyńskim oddziale kampusu zostało też uruchomione kilka ciekawych programów edukacyjnych które mogłyby również zawitać do Warszawskiego ośrodka. Fakt, iż Google Inc. zdecydowało się zainwestować właśnie w tym regionie, to tylko dowód na to że w Polsce dzieją się ciekawe rzeczy a w nas drzemie potencjał innowacyjności.

 

Z dnia by 4dmin jako Aktualnosci

One Response to Otwarcie Google Campus Warsaw – start 23.11

  1. Pingback: 100 dni Campus Warsaw za nami