Królicza nora – lokal zamknięty :(

!!! Lokal zamknięty – co będzie dalej? Nie wiadomo… !!!

 

Klubokawiarnia Królicza Nora funkcjonuje od sierpnia 2010 i podobnie jak dwie “sąsiadki” z tej samej kamienicy, mieści się na Ząbkowskiej 5. “Nora” jest najbardziej wysuniętym do ulicy miejscem, względem “Po 2 stronie lustra” i “Skłotu“, a rozpoznać ją można po charakterystycznych malowidłach na ścianie wejściowej, przedstawiających…hmm…Królika i świat? ;)

Lokal był kiedyś dodatkową salą “Luster”, ale to rozwiązanie się widać nie sprawdzało i właściciele stworzyli zupełnie nową knajpę.

Królicza Nora, w odróżnieniu od większości typowo Praskich lokali – ma ukierunkowany wystrój – białe futro i różnokolorowe tapety na ścianach, dużo jasnych kolorów, a przed wejściem wspomniane już malowidło.

To małe, kameralne i idealne na spotkania z przyjaciółmi miejsce, gdzie przy kawie, piwku czy herbacie posiedzieć można w atmosferze sprzyjającej rozmowie. Na zewnątrz w sezonie letnim można również zasiąść w “ogródku”.

Króliczej Norze nie obce są też wystawy sztuki, street art’u, grafiki oraz pokazów wizualizacji świetlnych. Ma to swoje korzenie w upodobaniach i doświadczeniu właścicieli. W weekendy zazwyczaj można też tam poruszać nóżką do rozmaitych didżejskich bitów, które podkreślają style tego miejsca – czyli klubokawiarni.

Przykładowe ceny: Kawa – ok 6zł, piwo 0,5l – od 6zł – do 8zł, napoje – 5zł, przekąski 5zł, sok marchwiowy – 10zł.

Nazwa: Klubokawiarnia Królicza Nora
Adres: Ząbkowska 5
Tel: +48 600-373-116
Profil na Facebook'u

Lokal zamknięty – co będzie dalej? Nie wiadomo…