CzystaOjczysta – knajpa zamknięta :(

!!! UWAGA: LOKAL ZAMKNIĘTY !!!

 

CzystaOjczysta, Koneser

Mieszcząca się w Praskim Koneserze “Czysta” to świeżynka – oficjalne otwarcie miało miejsce 28 lipca 2011.

To w zasadzie druga knajpka z prawdziwego zdarzenia w “Monopolu”  – po nieistniejącej już “Miotle”. Funkcjonuje tu od niedawna, ale już uruchomiła ciekawy program artystyczny i rozrywkowy. W otoczeniu znajduje się jeszcze tylko jedno funkcjonujące miejsce do posiedzenia i wypicia piwka – sezonowe ogródki piwne z grillem mieszczące się przy wejściu.

CzystaOjczysta doskonale uzupełnia artystyczny i rozrywkowy charakter Konesera, stawiając trochę na lokalny folklor, nowoczesny design i rozrywkę na wysokim poziomie.

Miejsce flaguje się jako klubokawiarnia & wódka bar, czego jeszcze na Pradze nie grali. To ciekawe połączenie jednak na pewno chwyci, zwłaszcza ze względu na lokalizację. Warto też dodać, że Czystaojczysta to w praskiej gwarze nic innego jak czysta gorzałka.

Wystrój wnętrza to architektoniczny kawałek sztuki. To nie meble z wystawki i klimatyczny, praski chaos – tu jest koncepcja, porządek. Stoi za tym najprawdziwsza pracownia architektoniczna “Centrala”, która jest autorem projektu:

Wydobyliśmy zabytkowy charakter wnętrza poprzez oczyszczenie go z niepotrzebnych naleciałości, uporządkowaliśmy strukturę likwidując wtórne podziały oraz wydobyliśmy dziewięć wewnętrznych słupów wokół których zorganizowaliśmy strefę stolików. Do zbudowania stołów i taboretów wykorzystaliśmy ponad 80 kawaletów – rzeźbiarskich stojaków z regulowaną wysokością blatu, tak aby goście sami mogli zdecydować na czym siedzą a które traktują jako stoły. Zaplecze oddzieliliśmy od sali głównej szkloną ścianą eksponującą konstrukcję i asortyment. Zachowana posadzka ceramiczna stała się inspiracją dla kolorystyki i frontu baru.

Otwarcie lokalu miało miejsce 28 lipca 2011, a wydarzenie to było okraszone koncertem “Natu”.

CzystaOjczysta to kultura, rozrywka i duży wybór wódek. Przyjdź, spróbuj, zagryź, zatańcz!
Więcej informacji już wkrótce!
Nazwa: CzystaOjczysta
Adres: Ząbkowska 27/31 (Koneser)
Tel: +48 530 33 55 00
www.czystaojczysta.blogspot.com
info@czystaojczysta.pl