Bobby Burger

Bobby Burger – slow foodowe burgery na Ząbkowskiej 7

 

Na Ząbkowskiej można zjeść prawdziwego burgera już w dwóch miejscach – od niedawna (oficjalnie, z koncesją od 4 lipca 2015 – w rzeczywistości nieco wcześniej) również w znanej i szanowanej burgerowni franczyzowej Boby Burger.

Lokal zdecydowanie odstaje od innych, lokalnych knajpek – tu widać olbrzymie zaangażowanie architekta wnętrz, któremu udało się zarówno zachować klimat czerwonej cegły i Pragi, jak i wnieść we wnętrze trochę nowoczesności i urbanizmu.

Bobby Burger na Ząbkowskiej to spory lokal – jest tam kilka stolików oraz osobne, zaciszne pomieszczenie w stylu “PRL”  z wersalką i “klasycznymi” meblami w stylu Gierka XVI.

Menu jest klasyczne – na tym w końcu polega franczyza – czyli slow foodowe, dopieszczone i zamknięte w różnych rodzajach pieczywa mięso wołowe (pierwyj sort), grubo ciosane fryty z przyprawami, sosiwa oraz kilka dań “satelitarnych” dla tych, którzy chcieliby czegoś mniej konkretnego (chili concarne, żeberka czy kid’s menu).
Nie mniej daniem popisowym jest kawał mięsa w bułce – i to danie robi całkowicie robotę.

Lokale franczyzowe można lubić lub nie: za ich przewidywalność, za to samo menu czy za te same składniki. Ale umówmy się – burger w Bobbym jest tak smaczny, klasyczny i doskonały że absolutnie nie ma potrzeby, żeby gdziekolwiek ingerować w jego recepturę czy proces przyrządzania.

Bobby Burger na Ząbkowskiej 7 to lokal nowoczesny, czysty i dobry na lunch czy wieczorne, okołomelanżowe tematy ;) Mniej polecany na pierwszą randkę, za to bardzo na klasyczne obżarstwo popychane zimnym piwerkiem.

 

Bobby Burger Ząbkowska 7

Adres: Ząbkowska 7
Telefon: 500 208 504
Godziny otwarcia: 
PN-NDZ: 10:00 - 00:00
www: MENU BOBBY BURGER
FB: https://www.facebook.com/BBzabkowska