Bal Bar

Bal Bar – oryginalne miejsce na Ząbkowskiej 9

 

Na Ząbkowskiej 9, gdzie do lutego mieściła się pizzeria i trattoria Pausa Włoska przeniesiona z resztą do nowej oficyny Ząbkowskiej 5, powstało nietuzinkowe, oryginalne i na prawdę energetyczne miejsce: Bal Bar.

Knajpka ta zajęła miejsce po Pausie Włoskiej, a wystrój lokalu zmienił się nieco, przybierając bliższą Pradze formę imprezową, mniejszym nastawieniem na fancy wyposażenie i antyki.
Bal Bar zdecydowanie celuje w ludzi młodych, lubiących nieprzewidywalność, muzykę i dobre jedzenie.

Jest to jedyny taki lokal na Ząbkowskiej, w którym menu zmienia się całkowicie w zależności od miesiąca czy okresu. Były slowfoodowe hamburgery, była kuchnia “z ziemniaka”, kuchnia koreańska i ze dwie różne “vege” (w tym ostatnim kierunku miejsce zdaje się podążać najczęściej).

Jeśli więc szukasz dobrego, zdrowego i wegetariańskiego klimatu – Bal Bar to miejsce dla Ciebie.

W Bal Barze ciągle gra muzyka, można tam posłuchać kapeli bądź solistów na żywo, zaangażować się w jakiś performance artystyczny i spotkać wiele ciekawych osób. Warto śledzić profil Bal Bar na Facebooku, jeśli to takie wydarzenia determinują nasze wyjścia z domu.

W Bal Barze zjemy coś zdrowego i smacznego za 20-30 zł, napijemy się oryginalnych lemoniad i piw (7-10zł) a także przepysznej kawy.

Bal Bar, jak czytamy na profilu FB, ściśle współpracuje z Łysym Pingwinem, a Pausę Włoską nazywa “siostrą”, zachęcając do korzystania także i tych lokali.

Nazwa: Bal Bar

Adres: Ząbkowska 9
Telefon: 22 618 15 79
www: Profil Bal Bar Praga na Facebooku